Swap

Dëshironi të luani? Klikoni butonin më poshtë për të nisur lojtar lojë:

Trego Përshkrimi

Shtrëngoj rripin e sigurimit, sepse kjo histori është një ferr i një udhëtim. Kjo histori fillon me një kthim mbrapa pak. Ne e shohim një biznesmen të pasur, që në nxitim për të kapur një fluturim, drives larg dhe lë valixhen e tij prapa. Historia më pas zhvendoset përsëri në heroin tonë (karakteri që ju do të luajë në video), që arrin të pengohen në bagazhin e humbur. Duke qenë Samaritani i mirë që ju jeni, ju vendosni të shikoni tags dhe kthimin e bagazhet për pronarin e vërtetë. Ju zbuloni shtëpia e djalë është në të vërtetë e drejtë tjetër të vendit ku ju jeni në këmbë, dhe të vendosë për të thyer në për të parë nëse djalë është shtëpi. Ju jeni duke marrë menjëherë befasuar nga paratë e ky djalë ka, dhe kalojnë ditën duke u përpjekur në të gjitha rrobat e tij, ndyrë rreth me sende të tij, dhe madje duke folur për vajzat që bëjnë thirrje në telefonin e tij celular. Ju të gjeni një videokamera, dhe shikoni disa nga videot. Bingo; ju keni goditur çmim i parë. Ju shikoni një bandë e kaseta seksit se ky tip ka regjistruar me disa babes seriozisht nxehtë. Ndërsa ju jeni duke kontrolluar nga kaseta seksit, një tjetër një nga këto chicks quan, dhe ju ftoj menjëherë saj mbi. Sepse ju duket tamam si biznesmen, ajo nuk ka dhënë që ju jeni në të vërtetë dikush tjetër. Pas mbërritjes, ajo ju tërheq brenda dhe menjëherë fillon thithja karin tuaj. Ju kurrë nuk kam marrë një blowjob këtë shpejt para në jetën tuaj, dhe të vazhdojë për të ngrënë jashtë saj pidhi pastaj qij trurin e saj jashtë deri Cumming vështirë. Ajo duket si kjo do të jetë jeta juaj e re – askush nuk dyshon se një gjë. Ditën tjetër, ju merrni një thirrje nga një nga coworkers këtë djalë. Ai ju fton poshtë në zyrën e, dhe nuk ka një çelës që ju jeni në të vërtetë dikush tjetër ose. Dy prej jush pastaj Gangbang këtë duhanit bjonde nxehtë tattoed milf në tavolinë zyre. Fun nuk ndalet këtu – ju mund të kontrollojë të gjitha të veprimit dhe të zgjidhni se si ju dëshironi të dështoj në këtë episod të gjitha ekskluzive të reja interaktive!