Slutty Sorority Vajzat Get dyfishtë depërtuar

Dëshironi të luani? Klikoni butonin më poshtë për të nisur lojtar lojë:

Trego Përshkrimi

Këto dy schoolgirls keq janë kthyer dhe hornier se kurrë! Këtë herë, të luajë si drejtorit të gjithë shkollën. Është puna juaj për të siguruar që këto vajzat keq shoqëri studentore vajzash të qëndruar jashtë telashe. I parë, ju duhet të bëni të sigurtë që ata të sillen gjithë ditën në klasë. Ju keni një përkufizim të ndryshëm të “sjellja e mirë vajzë” se shumica drejtorët bëjnë pse. I parë, sigurohuni që këto dy sluts kanë pak argëtim lezbike erotike në konvikt e tyre. Tjetër, kanë ata të praktikojnë disa depërtimit të dyfishtë në një mësim privat trajnimi vokale. Më në fund, përfundojë ditën me një awesome tri mënyra Gangbang (me shumë gjiri dhe ndyrë për të shkuar rreth). Këto dy whores të bukura të duan të jenë të pista sluts pak sperma gjatë shkollë – Vetëm një ditë tjetër në Sorority Slutty! Fillojnë të luajnë lojë të plotë tani!