Pacienti R

Dëshironi të luani? Klikoni butonin më poshtë për të nisur lojtar lojë:

Trego Përshkrimi

LifeSelector përshkroi këtë shfaqje si, “Gjërat të marrë një kthesë për më mirë kur pacientët R viziton psikolog tij. Diagnoza: depresion. Mjeku i ri bën më të mirë të saj për të gjetur shkaqet e vërteta të problemeve të tij.”

Kjo është historia e pacientit R, një balerin baletit mashkull që humbet jo vetëm partnerin e tij valle, por gruan e shumë vite dashur, i cili lë atë me efekte të mëdha negative depresioni. Pacienti R po viziton është psikolog rregullisht, dhe duket të jetë treguar përmirësime dhe përparim me çdo vizitë tani pse. Shumica e seancave janë zakonisht të përbërë në pacientit R kujtuar në kujtimet e kaluara të lumtur, të tilla si shumë takimeve seksuale që kishin së bashku. Lojra seksi Trajtimi interaktive është super efektive për të ndihmuar pacientët R lëvizin më me jetën e tij. Kujtoj si strips bjonde dhe i jep atij një valle sensual prehër. Prapanicë saj flluskë e vogël duket amazing në ato brekë dantelle thong bardha. Është koha për një terapi të thellë emocional! Pas nxjerrje pacientit R krejtësisht lakuriq, babe merr karin e tij vertikal dhe fillon ngacmim dhe shuplaka maja e penisit të tij. Shtrirë përsëri në lumturi e plotë, Pacienti R nuk mund të mos ankohem dhe buzëqeshje si ai merr kokën më të mahnitshme nga një bjonde të bukur të rinj. Pas foreplay butë, lover gatshëm lejon pacientit R për të depërtuar me lagështi pidhi e saj të butë. Ai me zë të ulët strokes pjesën e brendshme të vaginës së saj si ai shkëmbinj mbrapa dhe me radhë ndyrë e saj. Seanca lovemaking vazhdon dhe babe bjonde merr saj pidhi ngrënë jashtë, dhe pastaj ajo jerks off karin e tij, ndërsa në këmbë derisa ai cums në të gjithë. Duke thënë se trajtimi ishte një sukses është një shfaqje, dhe kjo vetëm e lë R mall Patient kujtimet më seksuale të partnerit të tij të vdekur. Shikojnë më shumë sekuenca ëndërr si ata plot pasion qij këmbë, vajzë lopë, seks anal, në korridor, dhomë gjumi, dhe kuzhinë. E gjithë kjo flasin për fantazitë erotike jep psikologu një ide të gjithë një e papritur. Ajo e di saktësisht se çfarë do të kuruar pacientin R e keqja e tij;. Ajo vendos të drejtë atëherë dhe atje për të hequr dhe le të qij saj!