Premtimet e thyera

Dëshironi të luani? Klikoni butonin më poshtë për të nisur lojtar lojë:

Trego Përshkrimi

Kjo histori interaktive erotik është përshkruar si, “Dy ditë pa seks, ndërsa gruaja e tij e nxehtë është larg mund të jenë të vështira për një njeri me brirë, veçanërisht në qoftë se menjëherë pas largimit të saj një linjë të gjatë të mundësive joshëse paraqesin veten, luring atë për të thyer premtimin e tij për të qenë besnik. Asistenti tërë afsh në mëngjes, çupë sexy dhe edhe fqinji busty shfaqen në të njëjtën ditë, mall disa argëtuese. A keni atë që duhet për të kënaqur të gjithë?”

Mbetur besnik ndërsa gruaja juaj është larg për fundjavë do të provojë të jetë nga gjërat më të vështira që ju keni pasur ndonjëherë për të bërë. Para se ajo e lë punën tuaj, gruaja me brirë të mëdha tits tuaj të parë do të ketë një zbavitje të vogël e parë. Ajo e vë në disa të brendshme femrash keq dhe vjen mbi dhe fillon nxjerrje për ju. Ju jeni duke u kthye menjëherë në nga ato tits masive, dhe lot off brekë e saj kështu që ju mund të hapet goja dhe heq një pëllëmbë vitheve gomar e saj ndërsa prekje saj pidhi lagur tashmë. Milf brirë pastaj fillon thithja karin tuaj. Ju e doni mënyrën gjuhën e saj ndihet i përkëdhelur rreth kreut të kar tuaj, dhe aftësitë e saj me përvojë deepthroat janë legjendare. Tjetër, ajo jerks off karin tuaj me këmbët e saj para se të lënë kile e saj se pjekur pidhi seks anal. Pas pak minutash e depërtimit të thellë, ajo kthehet mbi dhe fillon hipur kar tuaj të vështirë. Ju pastaj kthehet e saj mbi dhe qij e saj për t'u dukur disa më shumë para se të tërhequr jashtë dhe Nutting gjithë shpinë të saj. Tani që gruaja juaj është e shkuar, qëndruar beqar do të jetë thuajse e pamundur. Sidomos pasi sekretari juaj e bukur teen po vjen mbi të shkoj për këto raporte me ju. Para se ju e dini se, ju jeni ndyrë ëmbël saj pidhi teen tan drejtë ka në shtrat. Duke qenë se lavire pista se ajo është, ajo gjithmonë ju lejon të sperma në të gjithë fytyrën e saj dhe gëlltit shumë. Tjetër, ju të takohet me një prej miqve të nxehtë gruas suaj MILF. Ju nuk mund të ndihmojnë por kompliment e saj se si goxha flokët e saj të re të shkurtër duket e prerë, dhe ajo është aq kënaqet që ajo ju lejon të luajë me titties e saj të mrekullueshëm MILF. Ndërsa ju jeni bëra shaka rreth me shoqen e saj, gruaja juaj vjen në shtëpi dhe të ju kap të kuqe duar. Pas ulëritës dhe i shpërndarë për pak, ajo vendos për të marrë në të veprimit shumë, dhe ju djema keni një erotike tresh pjekur MFF. Kontrollit të veprimit si ju le një zuskë pjekur hov ju off ndërsa gruaja juaj Licks topa tuaj, ose të ketë një të ulet në krye të karin tuaj duke luajtur me titties të tjerët. Mundësitë janë të pafundme!