Tifozët Qij Tyre Manager preferuar Star

Dëshironi të luani? Klikoni butonin më poshtë për të nisur lojtar lojë:

Trego Përshkrimi

Si një ish-lojtar profesionist futbolli, ju keni parë patjetër ditë më të mira. Famë, pasuri, dhe gratë goxha ishin të gjitha pjesë të jetës tuaj bujar derisa një dështim katastrofik në fushën e futbollit hedh karrierën tuaj nga dritarja. Ajo ishte vetëm një goditje e vetme humbi penalltinë në ndeshjen finale e kampionatit, por futbol është një të ftohtë, sport unforgiving për ata që dështoj. Pas fansat tuaj mohon për, dhe ekipi vendos për të vënë ty në stol, çfarë tjetër mund të shkojnë tmerrshëm të gabuar? Lajm i mirë është, zonjat ende të dua. Ata të gjithë të ndjehen keq për ju, dhe është më e lehtë për të marrë pidhi dhe fucks për të ardhur keq se kurrë. Luaj si ylli dikur të famshëm të futbollit në këtë të gjitha sporteve të reja themed lojë interaktive porn!