Cute Minx humbet Pussycat e saj të vogël

Dëshironi të luani? Klikoni butonin më poshtë për të nisur lojtar lojë:

Trego Përshkrimi

Një ditë në park, vëreni një nxënëse i trishtuar në kërkim të bukur furishëm. Ajo rezulton se ajo e ka humbur kotele e saj të preferuar. Pas qetësimin poshtë saj, ju mendoni se në kokën tuaj, “Unë e kam gjetur patjetër në pidhi Mirë”, por me siguri ju dy jeni duke menduar për gjëra krejtësisht të ndryshme tani. Luajnë kartat tuaja të drejtë, ndihmojë Dillion gjeni kotele e humbur e saj të vogël, dhe ju mund të festuar gjithë natën me të hipur karin tuaj si një hamshor. Nëse ju nuk e kam pasur kënaqësinë e shikuar Dillion kryejnë, ju menjëherë do të shihni se ajo ka një nga juiciest, pussies forta në botë, dhe që ka fryrje e saj lart e poshtë në kar tuaj është me të vërtetë një një nga një përvojë lloj.