Oferta shef

Dëshironi të luani? Klikoni butonin më poshtë për të nisur lojtar lojë:

Trego Përshkrimi

“Çfarë është në menu sot? Oferta kuzhinier tonë përfshin një meze voyeuristic me kameriere sexy që janë vetëm në ndryshim nga uniformat e tyre,një kurs pabesueshme kryesor me shefin tuaj seksi-çmendur dhe një lovemaking sensual me të dashurën tuaj si ëmbëlsirë. Tinguj e mirë? Bëni porosinë tuaj tani dhe të fillojnë të luajnë!”

Kjo është një ditë e zakonshme në kuzhinë; ju jeni vetëm tiganisje një hamburger me djathë, kur ju të vini re se kamarieret nuk janë të ringjallet ushqimin. Ju shkoni në dhomën e tyre dollap me kyç për të kontrolluar mbi ta, dhe të shohim se ata janë duke ndryshuar. Duke qenë njeri i prishur pista që ju jeni, ju vendosni për të spiunuar mbi ta, sepse ju keni gjithmonë të kërkuar për të parë tits lëng që teen zeshkane-së. Mirë, ata të kuptova dhe të thirrur nga ju, vetëm të tërheqë mbi ju dhe të fillojnë gjiri karin tuaj të drejtë ka! Kjo është parë vajzë vajzë tresh tuaj dhe ju jeni vetëm duke u përpjekur të mos për të kapur një arrë. Një kameriere punon në topa tuaj, ndërsa të tjera slides gjuhën e saj lart e poshtë kar tuaj. Tjetër, rrinë karin tuaj të ngrirë në një nga twats laviren zeshkane-së, ndërsa gishtat e tjerë clit e saj. Pas kësaj, takohet me shefin rreth Paycheck tuaj. Bosi ju informon se ajo nuk do të jetë në gjendje të paguani ju, dhe ofron të thith ju off në vend! Ajo jep kokën e madhe;, dhe merr kthyer kështu me radhë që ajo ju lejon të qij saj në zyrën e saj shumë. Ajo ju nget si një kalë i vogël deri sa ju nuk mund të mbajë atë dhe sperma brenda saj pidhi. Kush e dinte shefi në restorant ishte i tillë një pumë me brirë! Më në fund, kokë në shtëpi të dashurën tuaj të mahnitshme atletike aftë bjonde. Ajo strips për ju shkak ajo e di se ju keni pasur një ditë të gjatë e vështirë, dhe pastaj edhe nget karin tuaj. Tjetër, ajo ju jep një footjob, atëherë ju kaloni përsëri në stilin e për t'u dukur deri Cumming në të gjithë këmbët e saj. Oho – bashkë-punëtorët tuaj dhe bosi janë të ndyrë tmerrshëm. Lojra seksi interaktive janë një plus i madh i kësaj punë. Unë nuk mund të presim për të shkuar për të punuar përsëri nesër hah.