Cheating Shën Valentinit

Dëshironi të luani? Klikoni butonin më poshtë për të nisur lojtar lojë:

Trego Përshkrimi

Autori e përshkruan këtë video virtuale seksi interaktive si, “Duke pasur një të dashurën e bukur në ditën e Shën Valentinit duhet të bëjë për një kohë të mrekullueshme në këtë festë. Ju nuk hezitoni të papritur e saj me lule apo diçka fuzzy, ndoshta një jastëk formë zemre… Kuriozitet nget ju të paguani një vizitë e saj si ajo e përgatit tuaj pranishëm V-Day…siç rezulton, ka një tjetër surprizë duke pritur për ju, diçka e papritur që do të dëbojë ju të ndryshojë planet tuaja dhe të kalojnë disa kohë me tuaj të preferuar, super sexy thirrje vajzë, Mya Diamond. Kjo do të jetë një ditë e pazakontë e Shën Valentinit për të mos u harruar shpejt.”

Ju zakonisht nuk janë të llojit për të kryesuar nga në ditën e Shën Valentinit, por kjo është vetëm për shkak se ju nuk e kam të vërtetë kishte një datë. Kjo kohë është e ndryshme edhe pse. Ju keni një datë me këtë pirjen e duhanit hot zeshkane hottie të pakta që është krejtësisht në ju. Për Ditën e ardhshme e këtij viti e Shën Valentinit, ajo do të papritur ju me disa fotografi nga të fundit të xhiruar e saj i keq foto. Pak ka ajo e di pse, se ju tashmë e dini për të xhiruar dhe do të papritur e saj, ndërsa ajo është duke punuar. Të mbërrini në grup, dhe para se ju mund të merrni deri në afërsi të përshëndes e saj, spiun mashtrimin e saj me fotografin! Çfarë një zuskë pista kalbur – ju jeni do të tregoj për mosrespektimin e ju si kjo. Ju merrni përsëri në vendin tuaj, dhe të punësojë këtë unbelievably nxehtë i dobët përcjellje përzierje aziatike për të ardhur thith karin tuaj dhe qij ju të drejtë ka në shtëpinë GF tuaj. Përcjellje vjen mbi, dhe nget karin tuaj në çdo mënyrë që ju urdhëroj. POV ndërsa ju jeni që ka marrëdhënie seksuale me të është e mahnitshme, dhe si ju jeni ulur në shtrat ndyrë, dashurën tuaj vjen në dhe të ju kap. Ajo e shkatërruar, dhe kjo është më e madhe, “Qij ju, fund!” moment ndonjëherë të ndodhë në jetën tuaj. Pas ulur poshtë për turp të mëtejshëm që cheating lavire GF, ajo ju tregon se si fotograf ishte një nga më të mirë qëndron ajo e ka pasur ndonjëherë, dhe ajo nuk kishte asnjë problem gëlltitjes ngarkesën e tij masive pas gjiri off kar e tij në foto xhiruar. Pas disa luftimeve të vazhdueshme, ju dy çuditërisht të kthehet së bashku. Ndoshta ka një kasetë seksi në të ardhmen e afërt?