Zyra për Çështje

Dëshironi të luani? Klikoni butonin më poshtë për të nisur lojtar lojë:

Trego Përshkrimi

“Kur etika e punës merrni lënë pas dore, kur shantazhi seksual bëhet një mjet i vlefshëm, kur kolegët hap mbi marrëdhëniet e zakonshme të zyrës dhe të kthehet të jenë partnerët e seksit, është pothuajse e sigurt se skandali do të shpërthejnë. Le të vjedhurazi në punët keq zyrës së bashku!”

Kjo aventurë fillon me ju duke dëgjuar një bjonde gërnjar me një theks të trashë u ankuar për zyrën e saj. Ju shikoni që ajo punon me një bandë e sluts të pamëshirshme që fjalë për fjalë do të bëjë asgjë, përfshirë gjiri kar, për të marrë atë që duan. Zyra politika janë në një nivel krejt të re këtu. Fast përpara si ajo kujton përsëri në takimet e çmendur e seksit që kanë ndodhur në vendin e punës. I parë, ka një sekretar i dobët zeshkane me tits pafytyrë, të cilët thjesht nuk mund të merrni karin e mjaftueshme kurrë në rrokje e saj të ngushtë. Pas një takimi një ditor, ajo i plotëson dy meshkuj bashkë-punëtorët e saj në dhomën e pasme, dhe lejon atyre Gangbang e saj (Pjesa më e mirë e pornografi interaktive). Ajo jerks off një djalë, ndërsa duke u njëpasnjëshëm seks anal nga një këndellur madh kar zi. Gjërat shkallëzohet, dhe para se ju e dini se, ajo është duke depërtuar dyfishtë! Kjo është e drejtë; fucked në dy asshole saj dhe mace në të njëjtën kohë. Kjo zuskë e merr atë si një kampion pse, moaning dhe ulëritës në të dy thjeshtë dhe kënaqësi. Tjetër, kontabilist dhe cute teen intern fillojnë hooking deri në zyrën e tij. Ajo rides karin e tij të vështirë si një cowgirl në karrige e tij derisa ai cums brenda saj. Më në fund, historia përfundon me Aletta Oqeani bukur dhe një tjetër të madh gji bjonde gruaja Bimbo si ata marrin fucked anally nga bosët karin gjigand i zi. Çfarë një punë të çmendur! Ku nuk kemi marrë një kërkesë?